Autosports

2004. gads, kurā Latvijas autokrosa čempionātā pirmoreiz izskan uzvārds Spīķis. Kopš tā laika, līdz pat šodienai šis uzvārds ir figurējis dažādās autosporta sacensībās – autokross, rallijkross, autosprints, kartings – gan Latvijas, gan Baltijas un pat Eiropas ieskaitēs. Mūsu autoservisu folkreisā pārstāv – Carlife autosport team – Mārtiņš Spīķis un Jānis Saulīte.

Jānis Spīķis

Jānis savas autosporta gaitas uzsāk 2004.gadā startējot ar WV Golf 2. 2006. gadā sezona pārtrūkst smagu tehnikas bojājumu dēļ un šīs neveiksmes turpinās līdz pat 2008. gadam. 2010. gads ir, kad Jānis noslēdz savu neveiksmju sēriju un aizvada lielisku sezonu, rezultātā kļūstot par Latvijas čempionu 2000 super klasē. Piedalījies arī viena posma sacīkstē Šakjai, kur kļuvis par Baltijas čempionu. Jānis turpinājis piedalīties dažāda veida autosporta sacīkstēs – autosprints, folkreiss, kartings. Jānis stafeti nodod tālāk savam brālim Intaram.

Intars Spīķis

Intars autokrosā debitē 2011.gadā, kļūstot par Latvijas čempionu 2000 super klasē, vienas sezonas laikā. Kopš 2015.gada neregulāri piedalījies arī Folkreisa ieskaitē. Intars ir netikai Carlife autoservisa vadītājs, bet arī mīlošs vīrs un trīs bērnu tēvs. Automašīnas nav vienīgais viņa hobijs, brīvajā laikā spēlē hokeju un iet medībās.

Juris Spīķis

Juris ir jau trešais no 6 brāļiem, kurš pārņem stafeti un 2012. gadā jau kļūst par vicečempionu gan Latvijas, gan Baltijas čempionātā. 2013.-2015. gadam piedalās Latvijas, Baltijas un NEZ ieskaitēs, kā arī pamēģina folkreisu. 2016. gads ir tas, kurā Juris sasniedz Latvijas čempiona titulu un Baltijas čempionātā ierindojas godpilnajā 3.vietā. 2017. gadā debitē Eiropas rallijkrosa čempionātā, SUPER 1600 klasē. 2018. gadā piedalās arī Latvijas un Eiropas rallijkrosā.

Mārtiņš Spīķis

Mārtiņš ir jaunākais no brāļiem. Savu autosporta karjeru uzsāka 2013. gadā startējot Folkreisā. 2016. gadā Mārtiņš startē Latvijas čempionātā autokrosā, bet tehnika vairāk pievīla, kā parādīja sevi no labās puses un sezona noris neveiksmīgi. Bet Mārtiņš turpina startēt folkreisā gan ziemas, gan vasaras kausos līdz pat šodienai. Mārtiņš aktīvi piedalās arī kartinga sacensībās – Openkart un Discomania Oilhead.

Carlife Autosport Team

Komandu uz šo brīdi pārstāv Mārtiņš Spīķis un Jānis Saulīte. Komanda cīnās par titulu folkreisā komandu ieskaitē.

Jānis Saulīte

Jānis debitē autosportā 2015. gadā, startējot folkreisā. 2017. gadā piedalās gan ziemas, gan vasaras kausā. Augstākais sasniegums folkreisā, izcīnīta 9.vieta ziemas kausā.

Autokross

Folkreiss